5 Aralık 2013 Perşembe

5 Aralık -8 Ocak 2014 Watsons Kataloğunda İlgi Çekenler  

I Love markasını sevmeyenemiz yoktur ben lip balmlarını ilk kez görüyorum zaten bana lip balm de akan sular durur .Kutularını da çok cici yapmışlar boyutu da parası da gayet iyi .

Lip balmlara bayılıyorum ben alayım diye 3'lü setini bile yapmışlar ^^

Bu el kremi adeta beni al diyor fiyatı da çok makul denemekten ne zarar çıkar . Şimdi hep kendimizi düşünmeyelim bu el kremini 3'lü set yapmışlar kokuları da farklı farklı birini kendimize ayırıp diğer ikisini arkadaşlarımıza verebiliriz .

Vanilya ve Ballı el kremi yapılır da ben almaz mıyım adlı bir giriş yapmak istiyorum ayrıca kutularına da ayrı bir bayıldım kokusu başarılıysa ben ellerimi yerim bu kremi kullandıktan sonra .

Bu kremin de kutusuna bayıldım . Bence kremlerin içeriği tabi ki en önemlisi ama dış görüntüsü de güzel olsa ne olur yani ? Ayrıca lavanta ve gül kokusu da kremlerde güzel oluyor . Herhalde Watsons'ın Onarıcı Bakım Kremini duymayanımız yoktur özellikle bu bereketli ürünün biralısı çok revaçta . Ben şu kavanozda ki yüz nemlendiricilerine bayılıyorum özellikle kışın yüzümüz daha çok ihtiyaç duyuyor . Ben de bir tane mevcut ama içinde paraben var diye kullanmak istemiyorum eğer Aqua'nın içinde yoksa kullanmak için iyi bir tercih .

Garnier'in şu yeni çıkan serisinde matlaştırıcı sorbeyi merak ediyorum yanılmıyor isem yeşil renkli olanıydı. Mağazada ayaküstü incelerken paraben görmedim bu ürün de denenebilir. Pastel'in allıkları sizce de fazla güzel değil mi ? 3 farklı renk tonuyla yeni seri allık çıkarmışlar almazsak ayıp olur . 
Blistex deyince bir duruyorum hep bizi soğuğa karşı koruyan bir güç gibi geliyor . Ben kremini daha önce denememiştim ama bundan önceki ürünlerinde ki kalitelerine güvenerek bu el ve dirsek kremini de alabiliriz eminim ki elimizi yumuşacık yapacak . 

Yeni bir el kremi denemek isteyenler collagen içerikli Watsons'a ait bu ürünü deneyebilirler . Göz makyajımı Tatlı Badem yağıyla çıkartabiliyorum arada veya yatmadan önce kirpiklerime sürüyorum güçlensin diye o yüzden alıp stoklamakta zarar yok .

Eğer jel ayak destek ürünleri kullanıyorsanız hazır 1 alana 1 bedava varken bu kapmanyadan yararlanmanın tam sırası . Ben diş ipi kullanmayı pek beceremiyorum o nedenle bu ürün diş ipi kullanıma yarar sağlayacak nitelikte bir ürüne benziyor denemeden göremeyiz tabi ki . Beauty Formulas markasına ait bu siyah nokta bandını birçok kişi beğeniyor diğer tanındık markaların daha pahalı ürünleri yerine bunu deneyerek iyi olup olmadığını anlamak zor değil .

Burt's Bees dudak bakım ürünlerinin Watsons da 3 çeşidi bulunuyor hazır 2.sine yüzde 50 indirim varken iki çeşidi birden keşfedilebilir veya stoklanabilir .Bebe Şampuanı ne işine yarıyor diyenler için bazen yüzümü yıkıyorum bazen göz makyajımı çıkarıyorum bazen de fırça yıkıyorum oldukça işlevsel bir ürün ben bir Uni markasını çok seviyorum :) Tabi pompalı kapağa sahip olması da artı bir şey .

Watsons'ın pamuklarını denemedim ancak iyilerse 210 adet kare pamuk bu fiyata çok çok iyi .

Kurabiye canavarlı mendilleri sahip olmalı herkes nokta .çok çok öptüm 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder